Retriveri, Pticari a i svi ostali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Retriveri, Pticari a i svi ostali

sve o nasim cetvoronoznim prijateljima
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Moja Afrodita

Go down 
+3
Haris
gaga
Amika
7 posters
AuthorMessage
Amika
Admin
Amika


Number of posts : 103
Registration date : 2008-09-21

Moja Afrodita Empty
PostSubject: Moja Afrodita   Moja Afrodita Icon_minitimeTue Sep 23, 2008 1:31 pm

Bilo je to pre par godina, tacnije pre jedno 10 godina. Jedno jutro sam otisla do grada, tamo sam ispod jedne klupe ugledala jednu kutiju, nesto je cvilelo iz nje!?Podigla sam je ,otvorila i tamo ugledala jedno malo stene Sarplaninca. Uzela sam ga i odnela kuci. Naravno, odmah sam ga hranila, jer bilo je toliko gladno, sigurno nije jelo danima. Posto nisam znala da li je primilo vakcinu , nisam mu je ni dala. A onda jednog dana moja Afrodita je dobila stenecak. Lecila sam je sama , posto moji nisu hteli dati pare za veta. Na svu srecu posle 5 dana se oporavila i ostala ziva. A onda posle jedno mesec dana moj je tata odlucio da je da nekim ljudima. Ja sam plakala i molila ga da to neradi ali on me nije poslusao. A onda posle nedelju dana Afrodita je uginula.Nije htela ni da jede ni da pije, toliko je patila zamnom da je odlucila da ako nemoze da bude samnom, nece biti sa nikim. Evo i sad kad je setim ja zaplacem, ali sad imam Amiku koju volim isto kao i Afroditu. Anju mi niko nece oteti, kao moju Afroditu.

NEKA TE ANJELI CUVAJU!!!
Back to top Go down
gaga
Postovani clan
gaga


Number of posts : 96
Age : 52
Location : tu negde u ravnici
Registration date : 2008-09-21

Moja Afrodita Empty
PostSubject: Re: Moja Afrodita   Moja Afrodita Icon_minitimeTue Sep 23, 2008 1:50 pm

Tuzna prica!
Back to top Go down
Haris
Moderator



Number of posts : 111
Registration date : 2008-09-23

Moja Afrodita Empty
PostSubject: Re: Moja Afrodita   Moja Afrodita Icon_minitimeTue Sep 23, 2008 3:35 pm

tuzno Sad
Back to top Go down
stryker
Admin
stryker


Number of posts : 187
Age : 39
Location : Veliko Orasje
Registration date : 2008-09-21

Moja Afrodita Empty
PostSubject: Re: Moja Afrodita   Moja Afrodita Icon_minitimeTue Sep 23, 2008 3:37 pm

velika steta sta da se kaze
Back to top Go down
http://www.freewebs.com/lovackipsi
dzgoljava




Number of posts : 9
Registration date : 2008-09-25

Moja Afrodita Empty
PostSubject: Re: Moja Afrodita   Moja Afrodita Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 8:26 am

Bas tuzna prica. I malo cudno za sarplaninca , sa obzirom da oni nisu bas privrzeni psi. Ali ipak cuda se desavaju Crying or Very sad
Back to top Go down
bony
Admin
bony


Number of posts : 57
Age : 27
Location : Dabravine (selo)
Registration date : 2008-11-29

Moja Afrodita Empty
PostSubject: Re: Moja Afrodita   Moja Afrodita Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 3:21 pm

Sad Sad Sad Sad Ovo opisuje moja osjećanja
Back to top Go down
http://www.freewebs.com/helpets
dzina




Number of posts : 15
Registration date : 2008-11-13

Moja Afrodita Empty
PostSubject: Re: Moja Afrodita   Moja Afrodita Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 2:32 pm

bony wrote:
Sad Sad Sad Sad Ovo opisuje moja osjećanja
i moja Sad al eto tako je to zivot zna biti Crying or Very sad
Back to top Go down
Sponsored content





Moja Afrodita Empty
PostSubject: Re: Moja Afrodita   Moja Afrodita Icon_minitime

Back to top Go down
 
Moja Afrodita
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Moja Dita

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Retriveri, Pticari a i svi ostali :: Kutak za price :: Ljubimci koji vise nisu sa nama-
Jump to: