Retriveri, Pticari a i svi ostali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Retriveri, Pticari a i svi ostali

sve o nasim cetvoronoznim prijateljima
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Poruka koju sam dobio e-mailom

Go down 
2 posters
AuthorMessage
strykerNKD
Admin
strykerNKD


Number of posts : 138
Age : 39
Location : Veliko Orasje
Registration date : 2008-10-01

Poruka koju sam dobio e-mailom Empty
PostSubject: Poruka koju sam dobio e-mailom   Poruka koju sam dobio e-mailom Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 2:25 pm

Mesar se jako iznenadio kad je video da mu pas ulazi u mesaru, pa ga je oterao. Ali kasnije, evo psa opet. Priđe on psu i vidi mu cedulju u ustima. Uzme je, a tamo piše "Ako može tuce kobasica i jagnjeći but, moliću. Pas ima i pare u ustima".

Pogleda, i stvarno uz cedulju je 1000 din. Uzme on pare, spakuje pazar u kesu i da psu da uhvati u čeljust. To ga se sve toliko dojmilo, da je rešio da zatvori, inače je već kasno, i krene za psom.

Pas ide niz ulicu i stiže do semafora na dugme. Spušta kesu, pritiska dugme, uzima kesu, strpljivo čeka zeleno. Prelazi ulicu, mesar za njim.

Stiže do autobuske stanice, i gleda u red vožnje. Mesar je očaran. Pas nalazi svoj bus, i seda na klupu.

Nailazi bus, pas obiđe da vidi prednji kraj, pogleda broj, vraća se na klupu. Nailazi drugi bus, pas ode i pogleda broj linije, aha to je taj, ulazi. Mesar za njim, sad već otvorenih usta. Bus ide preko pola varoši, na drugi kraj u predgrađa, pas razgleda pejzaž.

Na kraju ustaje, ide do prednjeg kraja busa, propinje se na zadnje šape, pritiska dugme da bus stane. Silazi, sa kesom i dalje u ustima.

I tako idu mesar i pas trotoarom, kad jednom pas skrene do kuće. Stazom do vrata, ostavlja bakaluk na pragu, zaleće se i udara celim telom o vrata. Uzima još veći zalet i opet se baca na vrata. Iz kuće se niko ne javlja. Pas se vraća stazom, preskače živicu, ide oko bašte, priskače do prozora, lupa glavom o okvir nekoliko puta, a onda se vraća do ulaznih vrata.

Iz vrata se promalja grmalj, uzima kesu sa praga i onda počne da se dere na psa i šutira ga.

Mesar: Za ime sveta, šta vam je, pa taj pas je suvi genije! Mogao bi da bude na televiziji, što se mene tiče!

Grmalj: Š'a bre genije??? Ajde!!! Ovo mu je već drugi put ove nedelje da je zaboravio ključeve!

------
Naravoučenije: Možete prevazići očekivanja posmatrača, ali šefova nikad! Pasji život...
Back to top Go down
http://www.freewebs.com/lovackipsi
bony
Admin
bony


Number of posts : 57
Age : 27
Location : Dabravine (selo)
Registration date : 2008-11-29

Poruka koju sam dobio e-mailom Empty
PostSubject: Re: Poruka koju sam dobio e-mailom   Poruka koju sam dobio e-mailom Icon_minitimeWed Jan 21, 2009 7:56 am

W-A-U to je ćudo što je pas sve radio, a gospodar mu uzvrača udarcima. No
Back to top Go down
http://www.freewebs.com/helpets
strykerNKD
Admin
strykerNKD


Number of posts : 138
Age : 39
Location : Veliko Orasje
Registration date : 2008-10-01

Poruka koju sam dobio e-mailom Empty
PostSubject: Re: Poruka koju sam dobio e-mailom   Poruka koju sam dobio e-mailom Icon_minitimeThu Jan 22, 2009 2:59 pm

dobio sam je kao lancano pismo
Back to top Go down
http://www.freewebs.com/lovackipsi
Sponsored content





Poruka koju sam dobio e-mailom Empty
PostSubject: Re: Poruka koju sam dobio e-mailom   Poruka koju sam dobio e-mailom Icon_minitime

Back to top Go down
 
Poruka koju sam dobio e-mailom
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Retriveri, Pticari a i svi ostali :: Kutak za price :: Price posvecene psima-
Jump to: